2020 Jr Airedale RelaysAlma, AR
3/10/2020

< Back

#1 Boys 100 Meters Results

Finals

PL Athlete Team Time Pts HPL
1 KING, T Kavion Chaffin Junior 11.63 10 6 (1)
2 SMITH, Damari Chaffin Junior 11.74 8 6 (2)
3 BARKER, Bryson Waldron High School 11.90 6 6 (3)
4 HARDWICK, Josh Ramsey Jr. High 12.03 5 6 (4)
5 LABORIEL, Lwvenchy Ramsey Jr. High 12.08 4 6 (5)
6 SAVOY, DaeMarion Kimmons Jr. High 12.17 3 3 (1)
7 GAITHER, Jackson Greenland High School 12.32 2 4 (1)
8 UMANZOR, Robbie Northridge Middle School 12.37 1 5 (1)
9 CATES, Bric Pea Ridge Junior High 12.38   1 (1)
10 WALKER, Kash Clarksville Junior High 12.47   5 (2)
11 ARNOLD, Colton Cedarville High School 12.50   3 (2)
12 DURAN, Kheiron Greenwood Junior High 12.50   5 (3)
12 CROSS, Jordan Ozark High School 12.50   5 (3)
14 ROSS, Blayden Van Buren Junior High 12.52   4 (2)
15 SANDERSON, Will Lamar Junior High 12.58   5 (5)
16 COLEMAN, JaCobe Kimmons Jr. High 12.62   4 (3)
17 MULLIKIN, Sebastian Pea Ridge Junior High 12.64   4 (4)
18 RHODES, Keyshawn Alma Junior High 12.65   2 (1)
19 MEADORS, Tucker Greenland High School 12.67   4 (5)
20 HEUTON, Danny Ozark High School 12.69   5 (6)
21 MEADOR, Landen Dover High School 12.75   3 (3)
22 SHELBY, Dawson Alma Junior High 12.82   2 (2)
23 COOLEY, Thurman Van Buren Junior High 12.83   1 (2)
24 JILES, Kenwon Darby Jr. High 12.93   3 (4)
25 SANCHEZ, Bryan Pottsville High School 12.93   4 (6)
26 ALVAREZ, Arthar Clarksville Junior High 12.94   6 (6)
27 KING, Tavarius Darby Jr. High 12.98   3 (5)
28 TURNIPSEED, Tyler Mansfield High School 12.99   3 (6)
29 POWELL, Trey Mansfield High School 13.07   3 (7)
30 DAVIS, Tyler Pottsville High School 13.15   4 (7)
31 BROWN, Jeremy Waldron High School 13.19   5 (7)
32 DALTON, jarrett Lamar Junior High 13.27   3 (8)
33 CARTER, Crete Shiloh Christian School 13.28   1 (3)
34 VAUGHN, Ben Northridge Middle School 13.31   4 (8)
35 ZAPATA, Reynaldo Butterfield Middle School 13.33   1 (4)
36 JOHNSON, Levi Cedarville High School 13.34   2 (3)
37 SEWELL, Blayne Shiloh Christian School 13.41   1 (5)
38 SKINNER, Aaron Greenwood Junior High 13.66   1 (6)
39 MCCALL, Aiden Providence Classical Christian A 13.67   1 (7)
40 CRANE, Cutter Dover High School 13.68   5 (8)
41 RICHARDSON, Chris West Fork Middle School 13.69   1 (8)
42 POOLE, Terry Providence Classical Christian A 13.88   2 (4)
43 SISOUKITH, Davin Butterfield Middle School 13.98   2 (5)
44 CLOWER, Harrison West Fork Middle School 14.34   2 (6)
45 STRACK, John Taylor St Joseph Catholic School 14.74   2 (7)
46 SEXTON, Sam St Joseph Catholic School 17.10   2 (8)
SOLIS, Armando Russellville Junior High DNS  
DANIELS, Tracy Russellville Junior High DNS  

Finals Section: 1

HPL Athlete Team Time Pts
1 CATES, Bric Pea Ridge Junior High12.38  
2 COOLEY, Thurman Van Buren Junior High12.83  
3 CARTER, Crete Shiloh Christian School13.28  
4 ZAPATA, Reynaldo Butterfield Middle School13.33  
5 SEWELL, Blayne Shiloh Christian School13.41  
6 SKINNER, Aaron Greenwood Junior High13.66  
7 MCCALL, Aiden Providence Classical Christian A13.67  
8 RICHARDSON, Chris West Fork Middle School13.69  


Finals Section: 2

HPL Athlete Team Time Pts
1 RHODES, Keyshawn Alma Junior High12.65  
2 SHELBY, Dawson Alma Junior High12.82  
3 JOHNSON, Levi Cedarville High School13.34  
4 POOLE, Terry Providence Classical Christian A13.88  
5 SISOUKITH, Davin Butterfield Middle School13.98  
6 CLOWER, Harrison West Fork Middle School14.34  
7 STRACK, John Taylor St Joseph Catholic School14.74  
8 SEXTON, Sam St Joseph Catholic School17.10  


Finals Section: 3

HPL Athlete Team Time Pts
1 SAVOY, DaeMarion Kimmons Jr. High12.17 3
2 ARNOLD, Colton Cedarville High School12.50  
3 MEADOR, Landen Dover High School12.75  
4 JILES, Kenwon Darby Jr. High12.93  
5 KING, Tavarius Darby Jr. High12.98  
6 TURNIPSEED, Tyler Mansfield High School12.99  
7 POWELL, Trey Mansfield High School13.07  
8 DALTON, jarrett Lamar Junior High13.27  


Finals Section: 4

HPL Athlete Team Time Pts
1 GAITHER, Jackson Greenland High School12.32 2
2 ROSS, Blayden Van Buren Junior High12.52  
3 COLEMAN, JaCobe Kimmons Jr. High12.62  
4 MULLIKIN, Sebastian Pea Ridge Junior High12.64  
5 MEADORS, Tucker Greenland High School12.67  
6 SANCHEZ, Bryan Pottsville High School12.93  
7 DAVIS, Tyler Pottsville High School13.15  
8 VAUGHN, Ben Northridge Middle School13.31  


Finals Section: 5

HPL Athlete Team Time Pts
1 UMANZOR, Robbie Northridge Middle School12.37 1
2 WALKER, Kash Clarksville Junior High12.47  
3 DURAN, Kheiron Greenwood Junior High12.50  
3 CROSS, Jordan Ozark High School12.50  
5 SANDERSON, Will Lamar Junior High12.58  
6 HEUTON, Danny Ozark High School12.69  
7 BROWN, Jeremy Waldron High School13.19  
8 CRANE, Cutter Dover High School13.68  


Finals Section: 6

HPL Athlete Team Time Pts
1 KING, T Kavion Chaffin Junior11.63 10
2 SMITH, Damari Chaffin Junior11.74 8
3 BARKER, Bryson Waldron High School11.90 6
4 HARDWICK, Josh Ramsey Jr. High12.03 5
5 LABORIEL, Lwvenchy Ramsey Jr. High12.08 4
6 ALVAREZ, Arthar Clarksville Junior High12.94  
SOLIS, Armando Russellville Junior HighDNS  
DANIELS, Tracy Russellville Junior HighDNS